DSC_0041 Z tradycji wyrobu mebli, która towarzyszy naszej rodzinie od kilku pokoleń zrodził się pomysł na założenie profesjonalnego zakładu stolarskiego, który rozpoczął swoją  działalność w 1993 roku w miejscowości Baruchowo. Odkąd sięgam pamięcią zagadnienia z zakresu obróbki drewna zawsze przewijały się w codziennych tematach w moim  rodzinnym domu, dlatego też najbardziej oczywistym wyborem była decyzja o przekształceniu rodzinnej pasji w sposób na życie, mój sposób. Z drewnem i jego tajnikami  jestem związany od wielu lat ale pomimo tego ciągle się uczę i poznaję nowe obszary, w których wyroby z drewna mogą znaleźć zastosowanie. Taką możliwość dają mi przede  wszystkim moi klienci, dzięki którym mogę zaspakajać swoją rzemieślniczą potrzebę udoskonalania i rozwijania swojego warsztatu. W mojej pracy jest to niezwykle ważne,  przede wszystkim jeżeli się chce zagwarantować swoim wyrobom najwyższą starannością i dbałością o detale, których suma przesądza o wyjątkowości mebli pochodzących z  mojej pracowni.

DSCN4144Oferta firmy skierowana jest do osób, którym podobnie jak mi bliskie są wartości rodzinne i wiążąca się z nią chęć zagwarantowania przedmiotów o ponadpokoleniowej trwałości. Dlatego też każde zlecenie traktowane jest bardzo indywidualnie a jego realizacja jest powierzana  zespołowi doświadczonych projektantów oraz rzemieślników stanowiących trzon firmy.

Specjalizujemy się w realizacji najbardziej wymagających zleceń według projektów własnych oraz klientów, świadczymy również usługi z zakresu renowacji i wyrobu kopii mebli antycznych.

 

Zapraszam do współpracy

Bolesław Pasternak