Nasza pracownia rozpoczęła działalność w 1993 r. Była to decyzja naturalnie wynikająca z wielopokoleniowej tradycji wyrobu mebli w naszej rodzinie oraz nieustannie rozwijanej pasji z obszaru konserwacji i technologii obróbki drewna.

W początkowych latach działalności firma realizowała wyłącznie zlecenia dotyczące  renowacji oraz wykonywania kopii mebli przede wszystkim dla niemieckiego antykwariatu – Antik-Möbel Centrum Heck, z którym współpraca trwa do chwili obecnej. Ponadto na rodzimym rynku wykonaliśmy szereg realizacji dotyczących konserwacji i renowacji drewnianych elementów, tj.: stolarka okienna i drzwiowa, elementy zabudowy wnętrz, ołtarze, meble kościelne i inne na zlecenie instytucji państwowych, kościelnych oraz osób prywatnych.

Wraz z upływem czasu działalność pracowni rozszerzała się wraz z rosnącym zapotrzebowaniem klientów. Obecnie wyżej wymienioną działalność uzupełniamy o realizacje: mebli wolnostojących, zabudów, stolarki drzwiowej i okiennej, schodów oraz innych elementów wyposażenia wnętrz, a także akcesoriów drewnianych. Nie ogranicza nas forma, styl ani materiał. Jesteśmy otwarci na każde wyzwanie, w którym drewno jest najważniejsze.

Specjalizujemy się w realizacjach najbardziej wymagających zleceń. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz indywidualnemu podejściu do klienta możemy poszczycić się wieloma dokonaniami zakończonymi sukcesem. Wiele z naszych prac prezentujemy w bogatej galerii, którą znajdą Państwo na tej stronie.